Galeria Twarzy - 27kkGaleria Twarzy - ekdcdGaleria Twarzy - ndedlGaleria Twarzy - zxplbGaleria Twarzy - klwnwGaleria Twarzy - bcafl
Galeria Twarzy - wnpdwGaleria Twarzy - dnybbGaleria Twarzy - hvgcnGaleria Twarzy - xdjllGaleria Twarzy - wkuaqGaleria Twarzy - tfmsf
Galeria Twarzy - 103nGaleria Twarzy - xbwpmGaleria Twarzy - 365kGaleria Twarzy - 90bGaleria Twarzy - 29kkGaleria Twarzy - 254k
Galeria Twarzy - 72nGaleria Twarzy - qzafjGaleria Twarzy - fzsecGaleria Twarzy - ppp1020Galeria Twarzy - 421wGaleria Twarzy - ppp708
Centrum Filmowe ATV Film® & ATV Group® Copyright © ATV Film® Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nawiąż współpracę>>
GALERIA TWARZY

NEWS

Mama z dzieckiem poszukiwana do reklamy TV !
Drogie, Mamy, jeśli marzycie o wystąpieniu wraz ze swoją pociechą na dużym ekranie, to mamy dla was znakomitą okazję .
Poszukujemy prawdziwych Mam z małymi dziećmi,. do nowego filmu reklamowego. Zainteresowane Mamy, prosimy o kontakt z działem marketingu pod nr. tel. 730785422

przejdź >>

Hiszpanka z naszymi statystami, na ekranach kin ! Jest powód do dumy, jak podaje gazeta wyborcza, i tu cytat "(Film) osiągnął już gigantyczny sukces : jest o nim głośno, jakby dostał Oscara."
Bardzo się z tego powodu cieszymy i gratulujemy wszystkim zaangażowany, tak udanego debiutu

przejdź >>

Jutro weekend, dla wielu czas odpoczynku i relaksu, ale my nie będziemy odpoczywać =) Od jutra zaczynamy współpracę przy dużym projekcie dla jednej ze stacji telewizyjnych. Na plan zdjęciowy został wybrany Pan Damian (hytku ) oraz Pan Krzysztof (400ppp ) Serdecznie gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy naszych Uczestników Galerii Twarzy !

przejdź >>

WARSZTATY AKTORSKIE

Najbliższy termin warsztatów : 19.12.2014( godz. 10:00-13:00). ZAPISY: Sylwia Klonowska tel. 791014224

przejdź >>

Już jutro 6 grudnia – Mikołajki. Na prezent dla naszych Uczestników mamy do zaprezentowania świąteczną reklamę, w której zagrał Pan Bogdan ( 145 pz). Serdecznie gratulujemy kolejnego angażu.
https://www.youtube.com/watch?v=yN99QEDD4W4&list=TLfIiKeXarLiE&index=6

przejdź >>

WYJĄTKOWI

Poszukujemy chłopców i dziewczynek do odegrania głównej roli w filmie fabularnym !
Rola przewidziana jest dla chłopca, ale ze względu na specyfikę postaci, rolę może odegrać również dziewczynka .
WYMAGANIA:
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiek: około 11 lat lub wyglądający na 11 lat
Płeć: Chłopiec lub dziewczynka wyglądająca, jak chłopiec
Chłopiec w okresie dojrzewania, o dziecięcym głosie bez żadnych znamion mutacji.
Otwarty w kontaktach.
Znajomość podstaw języka angielskiego
Szczupły, charakterystyczna - nietuzinkowa uroda,mile widziane duże uszy lub inne cechy charakterystyczne

przejdź >>

WYBORY QUEEN OF THE YEAR 2015

21.11.2014r. w Warszawie odbyły się wybory Queen of the Year organizowane przez Klub Aktorski MASKA w Warszawie. Do lokalu przybyły Panie z całej Polski, by zawalczyć o tytuł najpiękniejszej, a co za tym idzie – możliwość uczestnictwa w innych projektach medialnych na terenie naszego kraju. Sponsorem Rocznego Kontraktu – głównej nagrody, był koncern medialny ATV Group. Ilość uczestniczek pozytywnie nas zaskoczyła. Cieszymy się, że Konkurs odniósł taki sukces, bo to zaowocowało kolejnymi pomysłami, jak promować Piękno.

przejdź >>

KOMISARZ ALEX - VII SEZON

Poszukujemy statystów do VII sezonu serialu "Komisarz Alex" Zapraszamy wszystkich zainteresowanych angażem. Wiek bez ograniczeń, kobiety i mężczyźni. Zgłoszenie wraz z kodem klienta prosimy przesyłać na adres e-mail: marketing@atvfilm.pl

przejdź >>

Nasi Mali Użytkownicy zdobywają serca reżyserów castingowych ! Kacperek (67b ) wziął wczoraj udział w zdjęciach do najnowszej reklamy mleka dla bobasów. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że pierwsze sukcesy będą tylko początkiem wspaniałej przygody na planach filmowych i reklamowych

przejdź >>

II URODZINY GALERII RZESZÓW

Zapraszamy 8-9 listopada na II Urodziny Galerii Rzeszów z Omeną Mensah

przejdź >>

Uwaga Dziewczyny ! Jeśli macie ochotę wziąć udział w sporym wydarzeniu a przy okazji dobrze się bawić, to serdecznie zapraszamy do zgłaszania się poprzez ikonkę DODAJ SIĘ DO LISTY CASTINGOWEJ. Zgłoszenia hostess przyjmujemy do 05.11.2014r.

przejdź >>

Uwaga Rodzice ! Poszukujemy młodych modeli i modelek, do katalogowej sesji zdjęciowej. W szczególności poszukujemy rudych chłopców a także dzieci o egzotycznej, skandynawskiej i słowiańskiej urodzie. Zgłoszenia prosimy kierować do działu marketingu poprzez zakładkę DODAJ SIĘ DO LISTY CASTINGOWEJ.

przejdź >>

Przypominamy wszystkim Użytkownikom Galerii Twarzy o weryfikowaniu swojego e-maila. Błędny lub nieczytelny adres uniemożliwia nam profesjonalne wybieranie do zleceń.

przejdź >>

Komisarz Alex to wartka akcja i trzymająca w napięciu opowieść rozgrywana w najciekawszych miejscach Łodzi. Zdjęcia do piątego sezonu Komisarz Aleks już ruszyły. Nasze CENTRUM FILMOWE - UŻYTKOWNICY KATALOGU GALERIA TWARZY po raz kolejny są wybierani do realizacji tego projektu. Podczas kręcenia wszystkich pięciu części na planie serialu znalazło się ok 4000 osób z katalogu GALERIA TWARZY. Dlatego, jeśli chcecie wziąć udział w nagraniach, zgłaszajcie chęć swojego uczestnictwa.

przejdź >>

Na poniedziałek poszukujemy statystów z Łodzi do filmu fabularnego- chłopaków w wieku studenckim ciemnoskórych i o urodzie azjatyckiej. Zdjęcia dzienno - nocne. Stawka 120 zł brutto. Info: marketing@atvfilm.pl

przejdź >>

Kochani pilnie poszukiwani studenci do filmu Marcina Latałło "Marynarz w Łodzi" Bardzo przyjemne role, chłopaków grających w piłkę nożną. Poszukujemy: 3 czarnoskórych, 2 azjatów, Dla spokoju ducha dodam, że zlecenie jest PŁATNE (stawki będą przekazywane indywidualnie) Zdjęcia najbliższy poniedziałek w Łodzi. Zgłoszenia zawierające: - imię i nazwisko. - wiek, - aktualny nr. telefonu, - dwa zdjęcia, prosimy kierować na adres mailowy: marynarzfilm@gmail.com Czekamy na WAS!

przejdź >>

I kolejny spot reklamowy z udziałem osób z naszej bazy. Najnowsza reklama Eurobanku z udziałem Piotra Adamczyka oraz naszych statystów (około 50 osób ) wybranych do zlecenia oraz epizodystów a wśród nich znalazły się osoby dorosłe, które wcieliły się w postaci sedziów liniowych podczas meczu i chłopcy, którzy którym została przypisana rola ball-boya. Gratulujemy udziału w reklamie ! :) http://www.youtube.com/watch?v=WBdvFWuUPFI

przejdź >>

KAMPANIA SPOŁECZNA - SOLIDARNOŚĆ LOKALNA

Na weekend nowa,pozytywna dawka sukcesów naszych uczestników. Przedstawiamy Panią Hanię i Pana Wojtka - uczestników naszego katalogu, którzy wzięli udział w spocie reklamowym promującym pozytywne zachowania społeczne, takie jak pomoc ludziom niepełnosprawny,starszym, słabszym. Gratulujemy promowania pozytywnych wartości i przedstawiamy making off z planu zdjęciowego. Dziękujemy za współpracę naszym Aktorom i oczywiście firmie produkcyjnej SMARTLY.

przejdź >>

Doczekaliśmy się spotu reklamowego z udziałem naszych Epizodystów z Galerii Twarzy, którymi chwaliliśmy się jakiś czas temu. Oto efekty ich pracy, nie tylko piękne ale i dające do myślenia:
http://www.youtube.com/watch?v=jOePNaCqcu0
Gratulujemy raz jeszcze ! :)

przejdź >>

WIELKANOC

Kochani - zbliżają się Wielkie Cudowne Święta, więc życzymy Wam wszystkim, aby święta te były czasem Radości, Obfitości i Miłości:

przejdź >>

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć najnowszą reklamę Eurobanku z udziałem Członków naszej Galerii Twarzy. Zaprezentowane osoby wcieliły się na planie reklamowym w role sędziów liniowych. Będziemy próbowli rozpoznać ich w reklamie w nieco innych strojach, niż na co dzień. Gratulujemy Pani Violettcie, Panu Marcinowi, Mirosławowi oraz Krzysztofowi !

przejdź >>

KOMISARZ ALEX - IV SEZON

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć chłopca z Galerii Twarzy, który zachwycił reżysera serialu " Komisarz Aleks". Igor Sierociński ( lutjd), bo o Nim mowa, to nasz najmłodszy statysta, który mając dopiero 10 misięcy dzielnie pracuje na planie filmowym, wcielając się w rolę filmowego Adasia. Dzielnie daje sobie radę, a praca z psem sprawia Mu wiele uśmiechu i radości. Gratulujemy odwagi i czekamy aż pojawi się na ekranie TVP 1.

przejdź >>

MARYNARZ

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy o podjętej niedawno współpracy ze znanym reżyserem Marciem Latałło ( Jego znane i nagradzane wyreżyserowane filmy to np: " Druga strona plakatu", "Moja ulica", czy " Ślad"). Od połowy października rozpoczną się zdjęcia w Łodzi do Jego najnowszego projektu " Marynarz w Łodzi". Dostarczając aktorów, epizodytów i statystów mamy nadzieję na dobrą współpracę. Liczymy na Państwa zainteresowanie i chęć pracy na planie. Zapraszamy :)

przejdź >>

DZIEŃ DZIECKA

Dziś będzie o Dzieciach. O marzeniach Małych Ludzi. Moglibyśmy dziś życzyć wszystkim Dzieciakom wspaniałych zabawek, słodyczy, kolorowych kredek, nowego roweru. Ale chcemy poświęcić ten dzień Dzieciom, które mają Marzenia mniej wyszukane, Marzenia proste, jak czerwona kokardka we włosach. Myślimy dziś o Was szczególnie mocno, zawiązujemy czerwoną kokardkę dla Was – niech spełnią się Wasze najskrytsze Marzenia.

przejdź >>

Dzieci z naszego katalogu – Pola Brzeszkiewicz – 107e , oraz Kacper Krawczyk – 5065la wzięły w miniony weekend udział w sesji zdjęciowej, która odbyła się w Warszawie. Nasi najmłodsi pokonali na castingu wielu maluszków, zachwycając reżysera castingowego swoją odwagą, umiejętnością radosnego współpracowania z innymi dziećmi, jak i z dorosłymi. Produktem przez nich reklamowanym będą pieluszki Dada, które posiadają technologię supercore, która sprawia, że pieluszka jest lżejsza i wyjątkowo chłonna. Na pieluszkach są kolorowe rysunki. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym malutkim, ale jakże dzielnym Aktorom ! 

przejdź >>

WARSZTATY AKTORSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Centrum Filmowe ATV Group przyjmuje zapisy na warsztaty aktorskie dla dzieci i młodzieży (5- 17 lat), które chcą grać w reklamach, epizodach filmowych.
Zajęcia obejmują:
• Podstawowe techniki aktorskie, które pozwolą Ci bez tremy stanąć na planie filmowym i zagrać! Umiejętność współpracy z reżyserem.
• Umiejętność prezentacji przed kamerą:
- świadomość własnego wyglądu i stylu ( umiejętność wyeksponowania najlepszych cech)
- dopasowywanie emocji do zdarzeń - rozwijanie pamięci i spostrzegawczości – nauka wyrażania siebie przy pomocy ciała - tworzenie etiud bez użycia słów
- ukierunkowanie wyrażania emocji
• Modulacja głosu – podstawowe techniki (elementy emisji głosu i wymowy)
• Posługiwanie się naturalną mimiką twarzy
• Świadomość sukcesu w tym zawodzie
Zajęcia prowadzi dyplomowana aktorka, instruktor teatralny – Elżbieta Walczak.
Cena kursu: 180 zł. ( 1 dzień )
Grupy maksymalnie 5 osobowe
Termin: do ustalenia telefonicznie (piątek 9.00 – 14.00)
Kontakt: Sylwia Klonowska – Tel. 791014224, atv@atvfilm.pl

przejdź >>

ELIMINACJE DO PÓŁFINAŁU NASTĘPNEJ EDYCJI QUEEN OF THE YEAR®

Nova Maska może poszczycić się wyjątkowo pięknymi klubowiczkami – teraz mają one szansę zyskać coś więcej, niż tylko uznanie wśród męskiej części naszych Gości! Od 10 maja Nova Maska wraz z QUEEN OF THE YEAR® ATV GROUP® będzie budzić w Was emocje dotąd nieznane podczas imprez klubowych!
QUEEN OF THE YEAR to projekt w ramach koncernu medialnego, modelingowego i castingowego ATV GROUP ®. Przed nami ELIMINACJE DO PÓŁFINAŁU NASTĘPNEJ EDYCJI QUEEN OF THE YEAR® - WYBORY NAJPIEKNIEJSZEJ! ATV Group® tworzą wysokiej klasy specjaliści z branży medialnej, filmowej i castingowej. Do grupy ATV należą największe katalogi wizerunkowe w Polsce www.galeriatwarzy.pl , www.hollymodellok.pl, www.castingonline.pl , www.queenoftheyear.pl
♦ ♦ ♦ CASTING - ĆWIERĆFINAŁY
Jeśli masz 16-28 lat i chcesz zmienić swoje dotychczasowe życie – z myślą o Tobie tworzymy projekt, który w pełni usatysfakcjonuje Twoje oczekiwania! Wystarczy zabrać ze sobą strój koktajlowy oraz kąpielowy i wziąć udział w castingu, który odbędzie się w godzinach 14:00-17:00 w Novej Masce przy Krakowskim Przedmieściu 4/6 w Warszawie!
Uczestniczki walczą nie tylko o sesję zdjęciową do kalendarza QUEEN OF THE YEAR®, ale również o następujące tytuły i wyróżnienia:
- I miejsce i tytuł QUEEN OF THE YEAR®
- II miejsce i tytuł PRINCESS OF THE YEAR
- QUEEN OF PHOTO
- QUEEN INTERNAUTÓW - PUBLICZNOŚCI
Nagrodami dla finalistek wyborów najpiękniejszej Queen Of The Year® są:
☑ całoroczny kontrakt promocji i współpracy z ATV Group® w wybranych katalogach wizerunkowych: www.galeriatwarzy.pl, www.castingonline.pl, www.hollymodellook.pl
☑ zamiesczenie wizerunku finalistek na w/w stronach dające możliwość promowania i uczestnictwa w castingach i zleceniach organizowanych przez ATV Group® (współpraca obejmuje: filmy fabularne, reklamy i programy telewizyjne, reality show, teledyski, pokazy mody, sesje zdjęciowe, eventy firmowe etc.)
☑ opieka prawna oraz priorytet w zleceniach
☑ nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów oraz inwestorów ATV Group®.
☑ nagrody uznaniowe w postaci profesjonalnych sesji zdjęciowych wykonanych przez najlepszych polskich fotografów współpracujących z ATV Group® na terenie całego kraju
☑ inne nagrody rzeczowe ufundowane przez współpracujące Firmy z ATV Group®
☑ zaproszenie na imprezy medialne
PRZYJDŹ NA CASTING, OCZARUJ JURORÓW, ZOSTAŃ NA IMPREZIE I POZNAJ WYNIKI! Fascynująco zapowiada się ten wieczór nie tylko dla uczestniczek ćwierćfinału QUEEN OF THE YEAR® ATV GROUP®, ale również dla naszych Gości!
Więcej szczegółów i regulamin, pod adresem: www.queenoftheyear.pl
ZGŁOSZENIA PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES MAILOWY:
queen@atvfilm.pl
Prosimy aby zgłoszenie zawierało:
- Imię i nazwisko
- Wiek
- Numer telefonu kontaktowego
- Minimun 2 wyraźne zdjęcia (zdjęcie twarzy, zdjęcie sylwetki)
- Kilka słów o sobie

przejdź >>

Drodzy użytkownicy czy odwiedziliście już naszego fan paga???
Jeżeli nie - polubcie nas jak najszybciej ( oprócz aktualności czeka na Was dużo atrakcji)
KOCHANI ZAPRASZAMY WAS DO POLUBIENIA NASZEGO FACEBOOKOWEGO PROFILU !!!
NA FACEBOOKU ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE O :
- BIEŻĄCYCH CASTINGACH,
- WYDARZENIACH FILMOWYCH,
- PROPOZYCJACH STATYSTOWANIA,
POLUBCIE NASZEGO FACEBOOKA OTO LINK:
https://www.facebook.com/wdrodzedogwiazd?bookmark_t=page
Zaproście do polubienia naszego profilu także Waszych znajomych
RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ COŚ WIELKIEGO !!!

przejdź >>

Dzisiejszy dzień Kochani przeżyjmy wyjątkowo... Bo to wielkie, globalne święto, gdzie króluje miłość - największa z uczuć. Każdy jej pragnie i praktycznie każdy o nią zabiega. Dlatego dobrą okazją są Walentynki, gdzie można bez obaw wysłać komuś kartkę z życzeniami... Zróbmy dzisiaj coś dobrego - bądźmy życzliwi każdemu, nie tylko osobie, którą się kocha.. Wszystkiego najlepszego dla Was od Nas

przejdź >>

SZPIEDZY W WARSZAWIE

Serial powstał na podstawie powieści "Szpiedzy w Warszawie" Alana Fursta. Pułkownik Mercier od początku II wojny światowej zostaje szpiegiem w ambasadzie Francji w Warszawie. Ma on za zadanie zbierać informacje na temat planów Niemców. Bohater zostaje wciągnięty w świat podstępów. Wkrótce poznaje prawniczkę polskiego pochodzenia, Annę z którą łączy go burzliwy romans. W tym pełnym napięcia serialu możemy podziwiać naszych statystów, którzy doskonale wcielili się w role z dawnych lat.

przejdź >>

TELEDYSK PITBULLA

Poszukujemy atrakcyjnych, młodych dziewczyn do teledysku Pitbulla, realizowanego w łódzkim klubie Pomarańcza! Wiek 18 – 28 lat. Zdjęcia do teledysku odbędą się już w najbliższą sobotę 2 lutego 2013!

przejdź >>

GRZEŚKI

GRZEŚKI Gratulujemy Michalince Bielak ( 915 r ), która wygrała casting do reklamy Grześków - spot pt: " Szczera Mama". Spośród licznej konkurencji, jaka była wśród dzieci na castingu do roli córeczki to właśnie Michalina spodobała się najbardziej i najlepiej poradziła sobie z zadaniem castingowym, które zaważyło na wybraniu właśnie Jej do tej roli. Gratulujemy i czekamy na emisję reklamy oraz oczywiście na dalsze sukcesy ! :)

przejdź >>

Mamy przyjemność poinformować,że " Komisarz Aleks" przy którym współpracujemy zapewniając statystów i epizodystów cieszy się tak ogromną popularnością i zainteresowaniem,że został nominowany do Telekamer "Tele Tygodnia " 2013 w kategorii serial tygodniowy oraz w kategorii "Aktor" dla Kuby Wesołowskiego. Czekamy z niecierpliwością na wyniki ! Przypominam również,że po noworocznej przerwie znów ruszamy z III sezonem, do którego zdjęcia odbywają się w Łodzi. Wszystkich, którzy chcą przeżyć przygodę na planie i zobaczyć,jak wygląda praca na planie, ZAPRASZAMY ! :)

przejdź >>

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013

.... ZA ZDROWIE...!!!!! .... ZA SZCZĘŚCIE...!!!!! .... ZA MARZENIA...!!!!! .... ZA NAS...!!!!! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

przejdź >>

WESOŁYCH ŚWIĄT

Dziękując za owocną współpracę w minionym roku wszystkim naszym Uczestnikom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2013 Roku.

przejdź >>

Już 15 listopada plan zdjęciowy najnowszego polskiego filmu historycznego "Hiszpanka" przenosi się z Wrocławia do Łodzi! Na planie zdjęciowym pojawią się nasi statyści! Jeśli marzysz o karierze, my dajemy Ci szansę żeby Twój talent został dostrzeżony!

przejdź >>

KLIENT BIZNESOWY - TELEFONIA KOMÓRKOWA

Drodzy uczestniczy nie wysyłamy do Was e-mailnigu gdyż info o castingu dostaliśmy sami w dniu dzisiejszym, a casting jutro ( 26.10.2012).
Serdecznie jednak zapraszamy, w szczególności osoby z woj. mazowieckiego do sprawdzenia swoich sił przed producentem reklamy.
Do następujących ról poszukiwane są następujące osoby:
1. DZIEWCZYNA – aktorka, amatorka 19-25lat, 2. BABCIA - aktorka, amatorka 60 – 75 lat , sprawna, 3. WUJEK - aktor, amator 50 – 65 lat, 4. CIOCIA - aktorka, amatorka 48 - 55 lat, 5. CHŁOPCZYK - 8 - 10 lat, 6. SĄSIAD - aktor, amator 40 - 50 lat, 7. SĄSIADKA - aktorka, amatorka 28 – 35 lat, 8. CHŁOPAK- kaskader ,sportowiec, tancerz 19 - 25 lata szczupły.

przejdź >>

KOMISARZ ALEX - III SEZON

Po bardzo udanych dwóch sezonach serialu kryminalnego „ Komisarz Aleks” szykuje się wielki powrót do miasta kojarzonego od razu z planem tej produkcji, a mianowicie do Łodzi na III sezon. Filmowcy wrócą do Łodzi już w listopadzie . Wszyscy – zarówno Produkcja, Aktorzy jak i nasi Statyści są zachwyceni miastem, pracą tutaj i często nieznanymi dotąd urokami Łodzi. Jeżeli chcesz się zapisać na listę oczekujących do statystowania zadzwoń: 796299286

przejdź >>

Szukamy:
- Eleganckich Panów – 35 - 65 lat
- Eleganckich Pań – 35 - 65 lat
- Dobrze zbudowanych mężczyzn, do roli oficerów – 30 - 40 lat
- Młodych mężczyzn urodzenia żydowskiego do 35 lat
- Kobiet i mężczyzn naturalnych do 50 roku życia
- Dzieci urodzenia żydowskiego lub o urodzie żydowskiej do 10 lat
- Dobrze zbudowanych młodzieńców w wieku 17-25 lat
- Dobrze zbudowanych mężczyzn do roli żołnierzy w wieku 24-35 lat
- Bardzo eleganckich, dostojnych mężczyzn od 35 do 60 lat
- Kobiet, mężczyzn i dzieci do roli rodziny królewskiej
Dodatkowe kryterium dla mężczyzn do roli żołnierskiej – rozmiar buta 41 - 44!!!
Kontakt: 790742900

przejdź >>

Kochani zapraszamy was do odwiedzenia nas na facebooku:
https://www.facebook.com/wdrodzedogwiazd?bookmark_t=page

przejdź >>

Poszukujemy do naszego katalogu rodzin bliźniaków, trojaków i więcej.
Informacje: Sylwia Klonowska, tel.791014224

przejdź >>

INTERCITY

Uwaga , przypominamy o castingu do reklamy Intercity, poszukujemy sporo osób, takich, które nie grały w reklamach a chcą spróbować swoich sił:
BIZNESMEN - 30-50 lat ,przystojny, dobrze wyglądający w garniturze
MAMA około 30-35 lat, pogodna sympatyczna, ładna
TATA - około 30-38 lat, przystojny wesoły ,pogodny
DZIECKO_ chłopczyk 7-10 lat, ciekawy, wesoły, otwarty
KELNERKI - 25-35 lat, ładne, troszkę w stylu stewardesy w samolocie
KONDUKTOR 1 - sympatyczny w średnim wieku, fajny wygąd
KONDUKTOR 2 - 40-65 lat, może być z lekkim brzuszkiem, czy tez z wąsem
STUDENCI - dziewczyna i chłopak w wieku 18-25 lat, mogą mieć charakterystyczny wygląd
PIES - owczarek podhalański, lub inny duży i puchaty
casting 13 sierpnia w Warszawie
zdjęcia 18 sierpnia + 2 dni pomiędzy 20-24 sierpnia.
Osoby zainteresowane i dostępne w podanych terminach proszę są o kontakt na naszego e-maila:marketing@atvfilm.pl - prosimy pamiętać aby przesłać zdjęcie twarzy i kontakt do siebie.

przejdź >>

Pilnie poszukujemy osób różnej narodowości , mile widziane osoby czarnoskóre , szukamy też osób o urodzie południowej. Zgłoszenia: 791014224

przejdź >>

Komisarz Alex” to wartka akcja i trzymająca w napięciu opowieść rozgrywana w najciekawszych miejscach Łodzi. Zdjęcia do drugiego sezonu Komisarz Aleks rozpoczną się już 1 lipca w tym właśnie województwie. Nasze CENTRUM FILMOWE - UŻYTKOWNICY KATALOGU GALERIA TWARZY po raz kolejny są wybierani do realizacji tego projektu. Podczas kręcenia pierwszego części na planie serialu znalazło się aż 600 osób z katalogu GALERIA TWARZY. W tym roku także mamy wielką przyjemność współpracować z ekipą filmową oraz z Wami drodzy użytkownicy. Dlatego, jeśli chcecie wziąć udział w nagraniach, zgłaszajcie chęć swojego uczestnictwa. Serial „Komisarz Alex” jest polską wersją popularnej na całym świecie austriacko-włoskiej serii detektywistycznej „Komisarz Rex” („Rex, Cop's Best Friend”), nadawanej z powodzeniem od 1994 roku. Akcja naszej wersji filmu będzie się skupiała wokół trójki pracowników biura policji kryminalnej. Oprócz policjantów, służbę sprawuje tam owczarek Alex, który pomaga rozwiązywać kryminalne zagadki i jest dodatkową parą oczu i uszu dla swojego zespołu. Zgłoszenia: marketing@atvfilm.pl

przejdź >>

Od dnia 1 maja 2012r zapraszamy osoby w wieku 20+ posiadające sesje studyjne wraz z prawami autorskimi wykonanymi na szarym tle . Po weryfikacji przesłanych zdjęć zaproponujemy Państwu podpisanie umowy o współpracy z naszym portalem www.galeriatwarzy.pl Jeżeli nie posiadacie Państwo sesji zdjęciowej (portfolio) zapraszamy do współpracy z fotografami z całej Polski posiadających certyfikat FOTO Centrum Filmowego ATV Film (ZAKŁADKA FOTO- SESJE). Więcej info Sylwia Klonowska tel: 791014224.

przejdź >>

Tym razem casting wizerunkowy - na zgłoszenia od Was czekamy do wtorku: 24.04.2012r, prosimy o propozycje zdjęciowe na adres e-mailowy: marketing@atvfilm.pl z dopiskiem ALKOHOL. Kochani pamiętajcie by w zgłoszeniach podać nr. kontaktowy do Was , często się bowiem zdarza , że od wyboru wizerunku do zlecenia jest tylko 12 godzin a Wy w tym czasie nie odczytacie wiadomości e-mailowej od nas. Zdjęcia będą realizowane w W-wie. Kochani poszukujemy tym razem * kilkanaście modelek, dziewczyny z doświadczeniem na wybiegu 25 lat +, * dziewczyny od make up, * fryzjerzy, * stylistki jedna w wieku 25-30 lat i jedna 40-45 lat, * 3-4 osoby w wieku 30-45 lat do jury,( piękni zadbani , kobiety i mężczyźni) * konferansjera Oczywiście wszystkie te osoby będą na planie odgrywały swoje role a nie je wykonywały naprawdę ale zależy na tym aby to były rzeczywiście osoby z tych zawodów, bo wówczas są prawdziwe ruchy i zachowania.

przejdź >>

Już jutro (23.03) próby kamerowe do najnowszego serialu, który będzie nagrywany w stolicy. Gratulujemy naszym Chłopcom, którzy wygrali casting wizerunkowy. Spodobali się reżyserowi castingowemu na podstawie zdjęć ,więc teraz przed nimi najtrudniejsza próba – nauka tekstu i próba swoich umiejętności przed kamerą. O rolę zawalczą jutro m.in. : Gustaw Ptaszyński (1336sk), Jan Duda (430pr), Kacper Mazurkiewicz ( 874pr), Makary Langowski (349pr), Tomasz Tarnowski (212pl), Jakub Zbiciak ( 125pr), Damian Sikora (493pr), Eryk Zduńczyk (376sk) oraz Nikolas Karcz (270pr). Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że jeden z naszych chłopców będzie zaangażowany do stałej roli w serialu.

przejdź >>

Pierwszy ćwierćfinał wyborów Queen Of The Year odbędzie się 17 marca w Klubie Pomarańcza, Bielsko Biała, ul. Grażyńskiego 38 o godzinie 20:00. Dziewczyny biorące udział w ćwierćfinale proszone są o zabranie ze sobą: - sukienki podkreślającej sylwetkę - butów na wysokim obcasie (szpilki) - bielizny lub stroju kąpielowego Zgłoszenia prosimy kierować na adres mail: artur@atvfilm.pl. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

przejdź >>

ODZIEŻ OCHRONNA - KATALOGI I FOLDERY Ogłaszamy casting wizerunkowy do projektu odzież ochronna. Szukamy mężczyzn z całej Polski z przedziału wiekowego 32-40lat, średniej budowy ciała,średniego wzrostu, krótko ostrzyżony,bez wąsów i brody.

przejdź >>

To dopiero początek tygodnia, a już tyle miłych wiadomości o sukcesach Naszych Klientów, dla których poprzedni tydzień był obfity w castingi i oto efekty : Dziś w Warszawie dwójka naszych dzieci, a mianowicie Julia Stasiak ( 91 pu ) i Jakub Sakowicz (1004 pz) są na zdjęciach do najnowszej reklamy Ikei . Czekamy z niecierpliwością na ich powrót i relację z planu oraz zdjęcia, którymi na pewno pochwalimy się na naszej stronie . Będziemy mogli podziwiać ich kroki, dla niektórych już wcale nie pierwsze, gdyż Julia Stasiak właśnie dzięki Centrum Filmowemu ATV mogła grać w spektaklu „Słowo” w teatrze Jaracza w Łodzi. Gratulujemy serdecznie 

przejdź >>

W oczekiwaniu na emisję odcinków serialu „Inspektor Aleks” w telewizji polskiej nie sposób nie podziękować chociaż niektórym z naszych statystów i epizodystów imiennie. Nie byłoby chwil grozy i napięcia, gdyby nie nasza dzielna piątka epizodystów, która wcieliła się w rolę policjantów. Warto oglądać i wypatrywać Pań: Joanny Ziółkowskiej, Dagmary Sokołowskiej oraz naszych Panów: Marcina Olejniczaka, Krzysztofa Chromińskiego oraz Roberta Skrzypczyka. Jesteśmy dumni również z naszych starszych klientów, którzy udowodnili, że wiek nie jest żadną przeszkodą do przeżycia przygody na planie filmu- gratulujemy Pani Aleksandrze Tomczak, Wiesławie Wojtczak, czy Pani Ewie Melesz za odwagę, siłę i ogromną radość oraz optymizm, którymi zarażały całą naszą grupę statystów Dziękujemy ! Niektórzy musieli odnaleźć w sobie żyłkę aktorską , gdyż Pan Krzysztof Zbieranek (reżyser) stawiał przed naszymi statystami z ATV zadania aktorskie i tak np. Pan Andrzej Ładziński (117aw) musiał wcielić się w rolę kościelnego pomagającego przy filmowej scenie pogrzebu. Był naprawdę przekonywujący . Panie też z takimi zadaniami poradziły sobie doskonale- Pani Iwona Komala (88pgf) odegrała szwaczkę tak naturalnie i realnie, że należą się ogromne brawa! Nie sposób wymienić wszystkich – ale o wszystkich pamiętamy i Dziękujemy. Bez Was by tego wszystkiego nie było!

przejdź >>

W CIEMNOŚCI , REŻYSERIA AGNIESZKA HOLLAND

Dzieło "W ciemności" Agnieszki Holland został nominowany do Oscara w kategorii filmu nieanglojęzycznego ! Jesteśmy dumni, że przy tak prestiżowej produkcji udział wzięli nasi epizodyści i statyści.

przejdź >>

X-FACTOR  -  ZA NAMI

Jesteśmy po dwóch terminach castingów do programu X- Factor. Pierwszy miał miejsce w dniach 10,11,12 stycznia, drugi właśnie zakończyliśmy 27 stycznia. Dzięki naszym statystom z ATV Group – 1200 osób( !) program nabrał wyrazu i energii! Zgromadzona publiczność w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu mogła podziwiać całe to widowisko od środka, słuchać wypowiedzi jury, które wystąpiło w nowym składzie: Tatiana Okupnik, Czesław Mozil i przewodniczący – Kuba Wojewódzki oraz oczywiście podziwiać występy rodzących się na ich oczach nowych talentów polskiej muzyki . Dziękujemy za Waszą pracę i do zobaczenia na półfinałach w Warszawie.

przejdź >>

TWARZ KLUBU POMARAŃCZA

Zapraszamy wszystkie piękne dziewczyny (w wieku 18 - 30) do udziału w castingu do konkursu TWARZ KLUBU POMARAŃCZA (największa sieć ekskluzywnych dyskotek w Polsce). Casting odbędzie się w Klubie Pomarańcza Łódź na początku lutego 2012. Zgłoszenia (zdjęcie twarzy, sylwetki, wiek, adres mailowy, telefon kontaktowy) prosimy nadsyłać na adres: projectmanager@castingonline.pl (tel. kontaktowy: 790 742 900)

przejdź >>

Kochani do 30.01.2012r czekamy na osoby chętne do projektu NUROFEN.
Potrzebujemy KOBIETY i MĘŻCZYZNY. Jedna osoba powinna być w wieku 18-23 druga 25-35 tak, żeby móc mówić do dwóch różnych grup docelowych. Obojętnie, która z nich będzie starsza bądź młodsza. Postacie powinny być dość charakterystyczne, zapamiętywalne, o lekko “zmęczonym życiem” wyglądzie. Jak najbardziej potrzebny trochę większy lub duży nos, ogólnie cechy wyjątkowe, charakterystyczne mile widziane. Na zdjęciu, po charakteryzacji, muszą sprawiać wrażenie poddanych I pogodzonych ze swoim przewlekłym katarem i gilami z nosa, które rozgościły się już na dobre. Kolory i długość włosów nie jest istotna.
Zainteresowanych użytkowników prosimy o wysłanie firmowego kodu klienta na adres: marketing@atvfilm.pl podając w temacie tytuł: NUROFEN.

przejdź >>

Do castingu PRAKTIKER-a zapraszamy mężczyzn Galerii Twarzy w wieku 35-40 lat ( męskich , pewnych siebie, dowcipnych.
Informacje: p. Idalia Sierocka, tel. 790-742-909

przejdź >>

Droga Publiczności w programie X-Factor! Proszę pamiętać o przygotowaniu następujących dokumentów do sporządzenia umowy:
- numer pesel
- adres zamieszkania
- numer konta
- pełna nazwa szkoły (w przypadku uczniów również numer legitymacji) lub zakładu pracy
- adres urzędu skarbowego i nip
- numer legitymacji
- imiona rodziców
Do zobaczenia w Zabrzu już we wtorek 25 stycznia

przejdź >>

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W najbliższą niedzielę, 8 stycznia 2012, już po raz 20-ty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. W związku z jubileuszową edycją organizatorzy imprezy przewidzieli wiele atrakcji dla Łodzian. Orkiestra, która w tym roku zagra dla wcześniaków (pieniądze przeznaczone ze zbiórki zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania noworodków oraz na pompy insulinowe dla ciężarnych pań) będzie obecna w każdym zakątku miasta, natomiast na rynku Manufaktury powstanie scena, na której wystąpi wielu znanych artystów.
Centrum Filmowe ATV Film Group serdecznie zaprasza wszystkich uczestników Galerii Twarzy do wzięcia udziału w tej największej na świecie świątecznej orkiestrze.

przejdź >>

Do castingu POLSATU CYFROWO nadal zapraszamy chętnych użytkowników Galerii Twarzy w szczególności dzieci w wieku 1,5 - 8 lata.
Casting 3 stycznia w Łodzi.
Informacje: p. Idalia Sierocka, tel. 790-742-909

przejdź >>

Drodzy rodzice rozpoczynamy casting wizerunkowy ( selekcji będziemy dokonywać na podstawie zdjęć) do projektu KSIĄŻKA KUCHARSKA DLA DZIECI Z DZIEĆMI.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie drogą e-mailową firmowego kodu klienta na adres e-mail: marketing@atvfilm.pl w temacie podając nazwę castingu.

przejdź >>

Drodzy uczestnicy zapraszamy Was do wpisywania się na listę statystów do programu muzycznego X-Factor - Zabrze .
Prosimy o zgłaszanie się wyłącznie osób dyspozycyjnych w dniach:
1 tura: 10,11,12.01.2012r
2 tura: 25,26,27.01.2012r
Zapisy przyjmuje p. Idalia Sierocka, tel. 790-742-909

przejdź >>

Drodzy uczestniczy nie wysyłamy do Was e-mailnigu gdyż info o castingu dostaliśmy sami w dniu dzisiejszym, a casting jutro ( 04.01.2012).
Serdecznie jednak zapraszamy, w szczególności osoby z woj. mazowieckiego do sprawdzenia swoich sił przed producentem reklamy.
Zapraszamy:
* sympatycznych MĘŻCZYZN ok. 55 - 65 lat
* KOBIET i MĘZCZYZN - 50 – 60 lat
* DZIEWCZYNKI 5-9 lat
* CHŁOPCÓW 5-6 lat.
Informacja o miejscu castingu dostępna pod nr. telefonu: 790742909 (p.Idalia Sierocka)

przejdź >>

Zapraszamy wszystkich uczestników Galerii Twarzy®, ich bliskich i znajomych do udziału w konkursie sms-owym Twarz Galerii miesiąca kwietnia 2008 Wystarczy tylko wysłać sms w treści wpisując:
*atv[kod klienta]* na numer *7168*, na przykład: atv001fx (treść sms-a nie może zawierać przerw - spacji) koszt jednego sms-a wynosi 1 zł netto (1,22 z VAT).

Nie zwlekaj, daj szansę sobie i osobie którą wybierasz!!!

Big Production
Queen of the year
Rzetelna Firma ATV Film®
AQUA PARK
Twoja wyszukiwarka
Copyright © ATV Film®. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design medialab.pl rollup.com.pl
Ilość osób obecnie w serwisie: 112 Liczba odwiedzin: 8853061